W związku z realizacją projektu „Krok w przyszłość - wsparcie dzieci z niepełnosprawnościami z terenu powiatu kwidzyńskiego” – projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego  w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Pomorskiego na lata 2014-2020, Dyrektor Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego w  Barcicach informuje, o możliwości przyjęcia uczestników i uczestniczek do nowej grupy przedszkolnej, która liczyć będzie 4 dzieci. W przypadku dzieci rekrutacja trwa do 15 listopada 2018 r. Rekrutacja skierowana jest również do nauczycieli wychowania przedszkolnego, którzy są zatrudnieni w  placówce.

Załączniki:

1. Regulamin projektu