"Lokomotywa"

IMG-20170208-WA0004Dzień 8 lutego był wyjątkowy, gdyż odwiedziła nas grupa Teatralna „Korektor” z ZK w Kwidzynie. Aktorzy wystawili nam przedstawienie, pt. „Lokomotywa”. W przezabawny sposób przypomnieli nam lubiane przez Wszystkich wiersze Juliana Tuwima i Jana Brzechwy mni. Okulary, Kaczka dziwaczka, Lokomotywa czy Rzepka.

Aktorzy nie tylko nas bawili ale czynnie włączali w przedstawienie. W wierszu Rzepka występowali nie tylko oni ale również nauczyciele, jak i uczniowie. Oj było wesoło i udało się wszystkim wyciągnąć tę rzepkę. Jeszcze raz bardzo serdecznie dziękujemy Grupie Teatralnej „Korektor” za odwiedzenie naszej placówki i za uśmiech, który tego dnia zagościł na każdej dziecięcej twarzy.

DSC 0731  DSC 0732  DSC 0738  DSC 0739  IMG-20170208-WA0001

Krystyna Iljin