ZAPROSZENIE

Dyrektor Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Barcicach zaprasza rodziców i opiekunów na spotkanie w dniu 10.02.2017 r. (piątek) o godz. 10.00.

Porządek spotkania

1. Kształtowanie postaw pedagogicznych rodziców nt. "Seksualność dzieci niepełnosprawnych" - prowadzenie psycholog-seksuolog Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Kwidzynie;
  2. Podsumowanie wyników nauczania za I półrocze roku szkolnego 2016/2017;
  3. Realizacja zadań zawartych w koncepcji pracy placówki;
  4. Sprawy organizacyjne i bieżące.

Z uwagi na ważność omawianych zagadnień proszę o niezawodne przybycie.

Dyrektor SOSW w Barcicach

Elżbieta Polakiewicz