"Przez sztukę poznajemy naturę - pory roku - zima"

Dnia 4 styczania w naszym Ośrodku ogłoszono wyniki konkursu plastycznego " Przez sztukę poznajemy naturę- pory roku- zima". Zainteresowanie wśród uczniów było bardzo duże, w sumie w konkursie udział wzięło 32 uczniów.  Tematem wiodącym  konkursu była zima , towarzyszące jej zjawiska przyrodnicze oraz towarzyszący jej okres świąteczny. Uczestnicy konkursu mieli możliwość wykonania różnych prac plastycznych związanych z wyżej wymienioną tematyką, dobrowolnie wybraną techniką plastyczną oraz  możliwością wykorzystania różnorodnych materiałów przyrodniczych.

Głównymi celami konkursu było zachęcenie dzieci i młodzieży do twórczego
działania na miarę ich możliwości i umiejętności. Również tworzenie pracy o tematyce związanej z daną porą roku, pozwoliło zauważyć dzieciom otaczającą ich przyrodę i zjawiska w niej zachodzące, utrwaliło wiedzę z zakresu poznania, zachęciło do samodzielnej twórczości.
 Wszystkie prace wzbudziły zachwyt , a ich autorzy zasługują na pochwałę i uznanie.

Wyniki i osiągnięcia:

I miejsce- Kacper Kaniuk, Konrad Mikołajewski, Paweł Szypkowski
    II miejsce-Michał Szypkowski, Agnieszka Prochorczuk, Dominik Krupa, Konrad Kaniuk
    III miejsce-- Piotr Tumiński, Dominik Mikołajewski, Szymon Ciborowski, Filip Kosiorowski, Jakub Kaizer

Wyróżnienia: Natalia Franosz, Natalia Korzyńska, Monika Korzyńska, Dominik Krawniak, Zuzanna Dziedzic, Klaudia Grotkowska, Jakub Przybyszewski, Tomasz Wojtyra, Małgorzata Bałdys, Dawid Paliński, Wiktoria Krawczyk, Alan Przybysz, Anna Jankowska,  Patryk Lipiński, Paweł Skazalski, Patryk Lipiak, Jakub Nasta, Dawid Felkner, Adrian Zadrożny