"Czyste powietrze Gminy Ryjewo"

Uczniowie naszego Ośrodka wzięli udział w konkursie plastycznym zorganizowanym przez Urząd Gminy w Ryjewie. Przygotowane prace miały na celu pobudzenie świadomości ekologicznej uczniów oraz pogłębienie wiedzy na temat sposobów dbania o czyste powietrze. Do konkursu, który odbył sie 20 listopada 2017 r.  zgloszono 26 prac z rejonu całej gminy Ryjewo, spośród których wyróżniono 6 prac z czego 3 wyróżnienia otrzymali uczniowie naszego Ośrodka. Wyróznienie w kategorii klas IV-VI szkół podstawowych otrzymali: Piotr Tumiński i Michał Szypkowski, w kategorii klas VII oraz II i III gimnazjum Kacper Kaniuk.

Sylwia Mączyńska

unia ramka2unia ramka3unia ramka