Menu Główne

Konkurs plastyczny 45 lecie Ośrodka

DSC 1366Zbliżający się jubileusz 45-lecia istnienia SOSW w Barcicach stał się doskonałą okazją do zorganizowania przez panią Krystynę Iljin, Karolinę Weiss, Renatę Boczek oraz Annę Skonieczka konkursu plastycznego. Konkurs przeznaczony był dla wszystkich uczniów i wychowanków naszego Ośrodka.

Jego celem było rozwijanie wyobraźni, umiejętności i chęci tworzenia prac plastycznych, zachęcanie do aktywnego udziału w konkursach oraz przygotowanie pracy na określony temat. Konkurs miał także na celu pogłębić wiedzę o Ośrodku, kształtować postawy uczestnictwa w życiu placówki oraz upamiętnić jubileusz 45-lecia. Obrady komisji konkursowej wyłoniły następujących laureatów:

I miejsce Dawid Block

II miejsce Dorotka Kwiatkowska

III miejsce Krystian Wojtyra

Wyróżnienia przyznano 13 uczniom. Wszyscy otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz zostali nagrodzeni na uroczystym apelu.

DSC 1369 DSC 1373

Krystyna Iljin