foto1
Normalny dzień w Ośrodku
foto1
Nasza szkoła na 45-cio lecie
foto1
Sprzątanie świata
foto1
Animo
foto1
Andrzejki
tel./fax (055) 277-16-95
soswbarcice@post.pl

Rozmiar tekstu:

W dniach 22.11.2021 do 22.12.2021 odbędzie sie w naszej szkole zbórka w ramach XXII edycji: "Góra Grosza".

Akcja "Góra Grosza" organizowana jest przez Towarzystwo Nasz Dom, które zajmuje się pomocą dzieciom w trudnej sytuacji rodzinnej. Zachęcamy do wzięcia udział w przedsięwzięciu (każdy grosz się liczy:))

Pieniążki proszę dostarczać do pedagoga.

unia ramka2unia ramka3unia ramka tel.jpg1 rodo facebook 

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka). Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Czytaj o Cookies