foto1
Normalny dzień w Ośrodku
foto1
Nasza szkoła na 45-cio lecie
foto1
Sprzątanie świata
foto1
Animo
foto1
Andrzejki
tel./fax (055) 277-16-95
soswbarcice@post.pl

Rozmiar tekstu:

kameraW połowie września, na korytarzach naszej szkoły i przy placu zabaw można było ujrzeć niecodzienny widok.

W ramach dni Otwartych Funduszy Europejskich Zespół ds promocji SOSW Barcice przygotował film promujący nasz Ośrodek. Znakomity pan operator wraz z jednym z naszych wychowawców, panem Mirkiem, spacerując po terenie Ośrodka z kamerą, tworzyli wirtualny spacer ukazujący specyfikę pracy placówki.

Film powstał w ramach akcji upowszechniania wiedzy na temat projektów realizowanych przy udziale środków Unii Europejskiej. Barcicki Ośrodek brał udział w projekcie „Krok w przyszłość” polegającym na wsparciu dzieci z niepełnosprawnościami z powiatu kwidzyńskiego. Przygotowany film z zastosowaniem nowoczesnych technik realizatorskich, w czytelny, przejrzysty sposób ukazuje rozmaite formy zajęć ( między innymi integracji sensorycznej, fizjoterapii) i terapii, którymi objęte są dzieci. Dodatkowym urozmaiceniem realizacji projektu jest atrakcyjna, rozbudowana baza dydaktyczno – terapeutyczna i lokalizacja Ośrodka wśród pięknych, barcickich lasów.

Zapraszamy do oglądania FILMU

 

                                                                                                               Katarzyna Zielonko

unia ramka2unia ramka3unia ramka tel.jpg1 rodo facebook 

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka). Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Czytaj o Cookies