kameraW połowie września, na korytarzach naszej szkoły i przy placu zabaw można było ujrzeć niecodzienny widok.

W ramach dni Otwartych Funduszy Europejskich Zespół ds promocji SOSW Barcice przygotował film promujący nasz Ośrodek. Znakomity pan operator wraz z jednym z naszych wychowawców, panem Mirkiem, spacerując po terenie Ośrodka z kamerą, tworzyli wirtualny spacer ukazujący specyfikę pracy placówki.

Film powstał w ramach akcji upowszechniania wiedzy na temat projektów realizowanych przy udziale środków Unii Europejskiej. Barcicki Ośrodek brał udział w projekcie „Krok w przyszłość” polegającym na wsparciu dzieci z niepełnosprawnościami z powiatu kwidzyńskiego. Przygotowany film z zastosowaniem nowoczesnych technik realizatorskich, w czytelny, przejrzysty sposób ukazuje rozmaite formy zajęć ( między innymi integracji sensorycznej, fizjoterapii) i terapii, którymi objęte są dzieci. Dodatkowym urozmaiceniem realizacji projektu jest atrakcyjna, rozbudowana baza dydaktyczno – terapeutyczna i lokalizacja Ośrodka wśród pięknych, barcickich lasów.

Zapraszamy do oglądania FILMU

Katarzyna Zielonko