konczyna (1)Drodzy Ósmoklasiści

Przed Wami ważne egzaminy. Wierzymy, że wiedza zdobyta przez ostatnie lata, pozwoli Wam przystąpić do tego niezwykle ważnego sprawdzianu i uzyskać dobre wyniki.

Z pewnością nie obcy jest Wam stres i zdenerwowanie, ale za jakiś czas będziecie to wspominać z uśmiechem.

Życzymy Wam powodzenia i wiary we własne możliwości, a zdobyta wiedza w naszej szkole niech towarzyszy Wam w dalszym codziennym życiu. Otwiera się przed wami nowy etap życia, w którym możecie dokonać wszystkiego o czym marzyliście, rozwijajcie swoje zdolności i pasje podczas kontynuacji nauki w nowej szkole.

Umiejętności, które posiadacie to również zasługa Waszych rodziców/opiekunów, nauczycieli, wychowawców, którzy z zaangażowaniem przekazywali Wam wiedzę i towarzyszyli przez te lata nauki.

Życzymy Wam szczęścia i powodzenia podczas egzaminów!!! Mocno trzymamy za Was kciuki :)

Krystyna Iljin, Agnieszka Maślanka, Tomasz Zawadzki

Źródło Fot: psploki.pl