Przypominamy i zachęcamy do kontaktu

open mail 512Szanowni rodzice i opiekunowie w związku z zaistniałą sytuacją epidemiologiczną oraz trudną dla ucznia/wychowanka samodzielną nauką w domu, mogą wystąpić w Państwa rodzinach trudności, które wymagać będą wsparcia psychologicznego. Przypominamy, że jako pedagog oraz psychologowie pracujący w naszym Ośrodku jesteśmy do Państwa dyspozycji udzielając porad oraz konsultacji drogą e-mail pod adresem:

• Agnieszka Maślanka psycholog: poniedziałki i czwartki od 7.30 do 12.30; Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • Krystyna Iljin pedagog: poniedziałek 10.00-14.00; środa 13.00-14.00; czwartek 11.00-13.00; piątek 9.00-12.00; Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • Tomasz Zawadzki psycholog: od poniedziałku do piątku w godzinach 17.00 – 21.00 poprzez komunikator Messenger; Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Nadal zachęcamy Państwa do skorzystania z Kwidzyńskiego Telefonu Zaufania. Wykwalifikowani psychologowie i terapeuci oferują wsparcie mieszkańcom miasta: dzieciom, młodzieży, dorosłym i seniorom. Z telefonu zaufania można skorzystać pod numerem 88 77 82 500  przez 7 dni w tygodniu w godzinach 8:00 do 23:00.

Przypominamy również o akcji Psychologowie dla społeczeństwa - jest to wspólna inicjatywa psychologów i psychoterapeutów, w ramach której oferowane jest bezpłatne wsparcie dla osób, które zmagają się z problemami psychicznymi podczas stanu zagrożenia epidemicznego. Pomocy udzielają wykwalifikowani specjaliści, którzy na co dzień pracują zarówno w prywatnych gabinetach, jaki i szpitalach, przychodniach i poradniach. Lista specjalistów wraz z danymi do kontaktu dostępna jest na stronie: https://www.psychologowie-dla-spoleczenstwa.pl/kontakt

Przypominamy także ważne numery telefonów:

116 111 – Telefon Zaufania dla Dzieci

800 100 100 – Telefon dla rodziców i nauczycieli w sprawie bezpieczeństwa dzieci

Krystyna Iljin, Agnieszka Maślanka, Tomasz Zawadzki