Dnia 12.02.2020 r w naszej szkole odbył się Bal Karnawałowy. Nasz hol zmienił się w salę taneczną dzięki pomocy i zaangażowaniu uczniów, którzy przystroili go w kolorowe balony i serpentyny. Ten wystrój wprowadził uczniów w atmosferę zachęcająca do zabawy. Uczniowie wcieli się w różne postaci dzięki strojom. Muzyka inspirowała do wspólnej zabawy i tańców. Podczas zabawy uczniowie bali udział w konkursach i zabawach podczas których wybrano króla i królową balu. Uczniowie uczestnicząc w balu mieli możliwość integracji z rówieśnikami, ,podejmowali spontaniczne działania poruszając się i tańcząc bawiąc się przy tym wspaniale.