foto1
Normalny dzień w Ośrodku
foto1
Nasza szkoła na 45-cio lecie
foto1
Sprzątanie świata
foto1
Animo
foto1
Andrzejki
tel./fax (055) 277-16-95
soswbarcice@post.pl

Rozmiar tekstu:

Dnia 12.02.2020 r w naszej szkole odbył się Bal Karnawałowy. Nasz hol zmienił się w salę taneczną dzięki pomocy i zaangażowaniu uczniów, którzy przystroili go w kolorowe balony i serpentyny. Ten wystrój wprowadził uczniów w atmosferę zachęcająca do zabawy. Uczniowie wcieli się w różne postaci dzięki strojom. Muzyka inspirowała do wspólnej zabawy i tańców. Podczas zabawy uczniowie bali udział w konkursach i zabawach podczas których wybrano króla i królową balu. Uczniowie uczestnicząc w balu mieli możliwość integracji z rówieśnikami, ,podejmowali spontaniczne działania poruszając się i tańcząc bawiąc się przy tym wspaniale.

unia ramka2unia ramka3unia ramka tel.jpg1 rodo facebook 

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka). Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Czytaj o Cookies