koleda7Kilka dni przed świetami już po raz drugi, odbył się w naszym Ośrodku „Festiwal Kolęd, Pastorałek i Twórczości Artystycznej związanej z Bożym Narodzeniem” oraz rozdanie nagród za udział w konkursie "Karta Świąteczna". Festiwal miał na celu zaprezentowanie przez uczniów i wychowanków naszego Ośrodka, w sposób ciekawy wybranej kolędy lub piosenki świątecznej, propagowanie tradycji świątecznych, doskonalenie umiejętności wokalnych jak również umiejętności pracy w zespole.

Niemal wszystkie klasy wzbogaciły swoje wystąpienia kostiumami, układem choreograficznym i niekiedy grą aktorską. Ważną rolę przypisano strojom, rekwizytom oraz temu co się działo na scenie. Były kolorowe przebrania śnieżynek, kolędników, aniołów, mikołajów, mikołajek czy elfa. W trakcie festiwalu rozdano także nagrody uczniom i wychowankom, którzy przygotowali ciekawe kartki na konkurs plastyczny "Kartka Świateczna". Mamy nadzieję, że Festiwal ten spodobał się samym uczestnikom i za rok przygotują się równie profesjonalnie.

Krystyna Iljin

koleda koleda1 koleda2 koleda3 koleda4 koleda5 koleda6                                                 koleda8